Çünkü;

Çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yapıyoruz ve en yeni teknolojileri en hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Teslim ve kurulum sürecinden sonra ise bilişim, yönetim ve kullanıcı desteğimiz devam ediyor. Sağlık alanındaki en yeni teknolojileri kullanırken ihtiyaç duyduğunuz çözümleri sizlere sunuyoruz.


Biz Kimiz?

Netcare Sağlık Bilişim ailesi olarak, sağlık sektöründe kullanılan cihazlar, teleradyoloji, cd robot gibi teknlojiler ile sizlere en iyi imkanları sunuyoruz. Kullanıcı desteği ile sorunsuz bir şekilde iş akışınıza devam etmenizi sağlıyoruz.

Teleradyoloji alanında çalışan çok sayıda şirket mevcut. Bu nedenle kaliteli yazılımlar sunan ve sizi suistimal etmeyecek şirketler bulmak zor.

HIZ
80%
KALİTE
85%
UYUMLULUK
75%
GÜVENİLİRLİK
95%

Netcare bu bağlamda tamamen teleradyoloji alanında kalite odaklı hizmet veren, kesintisiz müşteri desteği sunan, sağlık bakanlığı denetiminde yasal çalışan, vergi veren ulusal bir firmadır. Kullandığınız ürünlerin ve yazılımlarımızın kalitesini siz de fark edeceksiniz. Netcare gelişerek büyüyen ve tecrübe sahibi Türkiye'nin en kapsamlı bilişim firmalarındandır. Uzaktan erişimle, teknolojisi uygun olsun ya da olmasın her türlü radyoloji dapartmanına kaliteli hizmet vermeyi amaçlamış ve bu alanda uzmanlaşmış, rekabetçi fiyatlarla hizmet sunan ulusal bir kuruluştur.