Başarının Gelişimin İlerlemenin yeni yolu.

Her bir projeyi veya sistemi kendi içinde gizli detayların olabileceği bilinciyle çözülmesi gereken bir mühendislik problemi olarak ele almak, teknik ve ticari alternatifleri ortaya koyarak işin tekniğinden ve genel insani değerlerden taviz vermeden Projeye Özel-Müsteri Odaklı hizmet vermek bizim için esastır. Özel mekanların, cihazların ve değerlerin korunması uzmanlığımızdır.


BİZ KİMİZ?

Netcare Sağlık Bilişim 2013 yılında TRABZON Teknokent’te teknolojik çözümler üretmek ve bu çözümleri temel alan hizmetler sunmak için kurulmuş AR-GE firmasıdır. Genel merkezi Trabzon Teknokent'de bulunan Netcare Sağlık İstanbul'daki şubesi ile faaliyetlerini yürütmektedir, çalışanları ile dünya çapında 20’den fazla ülkede sağlık profesyonellerine ve hastalarına hizmet vermek için 24/7 kesintisiz çalışmaktadır.

Netcare Sağlık Bilişim ailesi olarak, sağlık sektöründe kullanılan Radyoloji cihazları, Teleradyoloji, Cd Robot,Pacs ve RIS gibi teknlojiler ile sizlere en iyi imkanları sunuyoruz. Kullanıcı desteği ile sorunsuz bir şekilde iş akışınıza devam etmenizi sağlıyoruz.

Tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmalar ve kurumların verimliliğini arttırmak için bilişim ihtiyaçlarının tespiti, mevcut sistemlerin iyileştirilmesi, bakımlarının yapılması, yeni teknolojilerin adaptasyonu, konularındaki ihtiyaçlarına uygun donanım ve yazılım çözümleri üretmek;ayrıca bunları müşterilerine sunarak, sınırsız müşteri memnuniyeti oluşturup bilişim dünyasında en üst sıralara yerleşmeyi hedef almıştır.

Firma Faaliyet Konusu?

Netcare Sağlık hasta tanı koymada teknoloji tabanlı yeni bir dönemi ifade eden sağlıkta dönüşüm bilincinde tıbbi teknoloji ve hizmetleri sunar. Tıbbi görüntüleme ve bilgi teknolojileri, hasta süreçlerini izleme yazılımı, Hastane Otomasyon Sistemleri (HIS), Radyoloji Bilgi Sistemleri (RIS), Görüntü Transfer Yazılımları (Pacs) ve tüm yönetim süreçlerinin izlendiği performans geliştirme ve performans çözümleri hizmetlerinde uzman ekibimizle dünya genelinde daha fazla kişiye daha düşük maliyetle, etkin bir sağlık bilişimi ve hizmeti alma noktasında yardımcı olmaktayız. Buna ek olarak sağlık hizmeti paydaşları ile işbirlikleri yaparak küresel bazda sağlık hizmeti sunumuna erişimin daha ulaşılabilir olması için çalışmaktayız.