Pacs Sistemleri

PACS sistemleri radyolojik görüntülerin ve çalışmaların uluslararası DICOM formatında görüntü dosyaları şeklinde saklanması, arşivlenmesi, işlenip analiz edilmesi, raporlanması, uzaktaki başka bir PACS sunucusuna gönderilmesi, internet üzerinden görüntülenebilmesi gibi birçok hizmetin tümüne birden verilen addır.

Teleradyoloji

Teleradyoloji, çeşitli sağlık hizmetleri tesislerindeki hastanın radyolojik görüntülerinin, deneyimli, iş yeri dışı radyologlar tarafından gözden geçirilmesi ve raporlanması için elektronik olarak iletildiği bir sistemdir.

Medikal Monitör

Klinik kullanım için güvenlik standartlarıyla uyumlu olan Netcare Medikal Monitörler; cerrahlara ve ameliyathane personeline, modern medikal iş akışlarına sorunsuz entegrasyon için çeşitli girişler ve ekran modlarıyla medikal kameralardan ve diğer medikal görüntüleme modalitelerinden Full HD çözünürlüğe kadar canlı ve net görüntüler sunar.

Medikal CD Robotu

Kalite ve tasarrufun ideal bileşimini sunan CD/DVD Kopyalama Robotu, düşük maliyetle yüksek kaliteli disk yayınlamanızı sağlar. Tüm PACS sistemleri ile çalışabilmesine olanak sağlayan DICOM uyumluluğu sayesinde çok kolay ve hızlı bir şekilde sistem entegrasyonu özelleştirilebilir.